O Nas

Jesteśmy po to, Aby dbać o wasze stopy

Klika słów o PharmFoot

22 Profesjonalne dermokosmetyki niezbędne do pracy ze stopami w zakresie właściwej, skutecznej pielęgnacji i regeneracji oraz kuracji i terapii stóp. PHARM FOOT polecany jest również dla grup, których stopy wymagają szczególnej troski jak diabetycy, sportowcy i seniorzy. PHARM FOOT to skuteczne receptury oparte o sprawdzone i innowacyjne składniki aktywne. PHARM FOOT to pakiet badań potwierdzających sposób i skuteczność działania oraz właściwości przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze oraz dopuszczone do stosowania przez diabetyków.
+
Team Members
+
Happy Clients
Coffee Cups
+
Products sold

Opracowując receptury PHARM FOOT zależało nam na stworzeniu profesjonalnych preparatów dermokosmetycznych, wspomagających kuracje dermatologiczne, podologiczne i kosmetyczne.

Idealnie skomponowane receptury powstały dzięki zespołowi specjalistów pod kierownictwem Prof. Ireny Waleckiej, autorytetu w dziedzinie dermatologii.
Oddajemy zatem w Wasze ręce produkty, sprawdzone, przebadane i przede wszystkim doskonale działające!

Prof.nadzw.dr hab n. med. Irena Walecka, MBA
Kierownik Kliniki Dermatologii CMKP/CSK MSW i A w Warszawie


Śladem Twoich Stóp

W trosce o stopy

PHARM FOOT powstał w odpowiedzi na potrzeby profesjonalistów, pragnących rozwoju, chcących podnosić swoje kompetencje i rozszerzać portfolio usług o zabiegi pielęgnacyjne stóp. PHARM FOOT powstał z myślą o zdrowiu, jakości i efektach. To kosmetyki, które pielęgnują skórę, docierają do źródła problemów, by zapobiec im w przyszłości. PHARM FOOT chce poprawiać jakość życia ludzi z problemami stóp, dać im możliwość osiągnięcia więcej, czucia się lepiej, bycia zadbanym i pięknym. PHARM FOOT doskonale wpasowuje się w wolną przestrzeń na rynku profesjonalnym. Zajmuje miejsce pomiędzy klasycznymi zabiegami pedicure a zaawansowaną podologią. PHARM FOOT jest pionierem w kategorii łączącej podologię i strefę beauty. PHARM FOOT to marka podologiczna VICTORII VYNN.

Linie produktowe Pharm Foot Produkty Pharm Foot składają się z…

Czytaj dalej

pedicure pharm foot

Poznaj, które kosmetyki Pharm Foot używać do odpowiednich zabiegów

Czytaj dalej

Allure availability skirt artificial extra ordinary jewelry. Modification petticoat jersey…

Czytaj dalej

Marka PHARM FOOT stała się odpowiedzią na potrzeby rynku profesjonalnych usług salonowych oraz klientów marki VICTORIA VYNN czyli stylistów paznokci. Daje im możliwość rozwoju, podniesienia kompetencji i rozszerzenia portfolio usług oferty gabinetowej o zabiegi pielęgnacyjne stóp. Zespół ekspertów PHARM FOOT, bazując na wiedzy i doświadczeniu pragnie poprawiać jakość życia ludzi z problemami stóp, chce dawać im możliwość osiągnięcia więcej, czucia się lepiej, bycia zadbanym, pięknym i zdrowym.

Rejestracje
Nie wybrano formularza rejestracji.
(Kliknij gwiazdkę na karcie formularza, aby wybrać)
Zaloguj się, aby wyświetlić tę stronę.
Zaloguj się, aby wyświetlić tę stronę.
Zaloguj się, aby wyświetlić tę stronę.